OTEL AİLE KABİNİ

Otel binasında bulunan toplamda 4 adet 45 metrekarelik oda içerisinde 18 metrekaresi (3x6) 130 cm derinliğinde jakuzili havuz olan özel banyo konseptidir. Oda içerisinde hamam kurnası, dinlenebileceğiniz oturma alanı, televizyon ünitesi, saç kurutma makinesi, tek kullanımlık havlu ve terlik hizmeti sunulmaktadır. Oda kapasitesi 5 kişi ile sınırlı olup sadece çekirdek aileler için hizmet vermektedir.

GÜNÜBİRLİK AİLE KABİNLERİ

BÜYÜK BOY AİLE KABİNİ

Günübirlik binasında bulunan toplamda 8 adet 35 metrekarelik oda içerisinde 15 metrekaresi (3x5) 110 cm derinliğinde jakuzili havuz olan özel banyo konseptidir. Oda içerisinde hamam kurnası, dinlenebileceğiniz 4 adet şezlong, saç kurutma makinesi, tek kullanımlık havlu, terlik hizmeti, su ve soda ikramı sunulmaktadır. Oda kapasitesi 5 kişi ile sınırlı olup sadece çekirdek aileler için hizmet vermektedir.

ORTA BOY AİLE KABİNİ

Günübirlik binasında bulunan toplamda 4 adet 25 metrekarelik oda içerisinde 10 metrekaresi (2.5x4) 110 cm derinliğinde jakuzili havuz olan özel banyo konseptidir. Oda içerisinde hamam kurnası, dinlenebileceğiniz 2 adet şezlong, saç kurutma makinesi, tek kullanımlık havlu, terlik hizmeti, su ve soda ikramı sunulmaktadır. Oda kapasitesi 4 kişi ile sınırlı olup sadece çekirdek aileler için hizmet vermektedir.

KÜÇÜK BOY AİLE KABİNİ

Günübirlik binasında bulunan toplamda 4 adet 20 metrekarelik oda içerisinde 5 metrekaresi (2x2.5) 110 cm derinliğinde sadece havuz olan özel banyo konseptidir. Oda içerisinde duşa kabin, dinlenebileceğiniz 2 adet şezlong, saç kurutma makinesi, tek kullanımlık havlu, terlik hizmeti, su ve soda ikramı sunulmaktadır. Oda kapasitesi 3 kişi ile sınırlı olup sadece çekirdek aileler için hizmet vermektedir.

JAKUZİLİ AİLE KABİNLERİ

JAKUZİLİ AİLE KABİNİ

Günübirlik binasında bulunan toplamda 4 adet 15 metrekarelik oda içerisinde 3 metrekare 110 cm derinliğinde dairesel jakuzisi olan özel banyo konseptidir. Oda içerisinde hamam kurnası, dinlenebileceğiniz 2 adet şezlong, saç kurutma makinesi, tek kullanımlık havlu, terlik hizmeti, su ve soda ikramı sunulmaktadır. Oda kapasitesi
• Tüm kabinlerimiz için rezervasyonlu hizmet verilmektedir.
• Aile kabinlerine girişte kimlik/evlilik cüzdanı ibrazı gerekmektedir.

ÖN REZERVASYON İÇİN TIKLAYINIZ