DOĞA RESTORAN

Butik bir alacarte restoran hizmeti sunan Doğa Restoran’da Türk mutfağının en seçkin lezzetlerine ulaşabilirsiniz. Rezervasyon usulü hizmet verilen restoranımızda geniş menü alternatifi ile birçok ızgara ve tava çeşidini en lezzetli ve sağlıklı şekilde deneyimleyebilirsiniz. Her misafirimizin bireysel zevklerini karşılayacak nitelikteki restoranımız eminiz ki sizi de etkileyecek.
Fimar Life Termal Resort Hotel ruhunuza dokunan atmosferi ve sağlık sunan termal sularına ek olarak, % 100 organik BAKRAÇ ürünleriyle damak tadınıza da hitap ediyor. Tecrübeli mutfak ekibimiz tarafından hazırlanan Türk ve dünya mutfaklarından örnekleri helal şekilde sizlere hazırlayan Fimar Life Termal Resort Hotel ihtiyaç duyduğunuz her ürünü en taze ve kaliteli şekilde sunuyor. Burada aradığınız her lezzeti ayrıcalıklı şekilde bulabilirsiniz.
2010 yılında % 100 organik ürün felsefesiyle Amasya’da kurulan Fimar Tarım ve Hayvancılık LTD. ŞTİ’ye ait süt ürünlerinin servis edildiği ve yemeklerin hazırlanmasında kullanıldığı otelimizde benzersiz tatlar sizleri bekliyor.
ÖNCEKİ SONRAKİ

ÖN REZERVASYON İÇİN TIKLAYINIZ