39 adet standart odamızda 2 kişilik yatak bulunmaktadır. Odalarımızda Tv, telefon, kasa, küvet, saç kurutma makinası, tuvalet, minibar, bornoz, banyo malzemeleri, çarşaf, havlu, uyandırma servisi ve Wi-Fi hizmetleri sunulmaktadır. Standart odalarımızdan bir adedi “Engelli Odası” olarak ayrılmaktadır.

Standart odalarımıza göre daha geniş olan Delux odalarımız da jakuzi mevcuttur. İhtiyaca yönelik olarak 1 veya 2 ek yatak konabilen odalarımızda Tv, telefon, kasa, küvet, saç kurutma makinası, tuvalet, minibar, bornoz, banyo malzemeleri, çarşaf, havlu, uyandırma servisi ile Wi-Fi hizmetleri standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca Delux odalarımızdan bir tanesi “Engelli Odası” olarak hizmet vermektedir.

Bünyemizdeki 24 adet Suit Odamız 1+1 şeklinde salon ve yatak odasından oluşmaktadır. Ek yatak ve kanepelerde de misafirlerimizin ağırlanabildiği Suit Odalarımızda da standart olan Tv, telefon, kasa, küvet, saç kurutma makinası, tuvalet, minibar, bornoz, banyo malzemeleri, çarşaf, havlu, uyandırma servisi ve Wi-Fi hizmetleri bulunmaktadır.

Otelimizde tüm detayların konforunuz için düşünüldüğü ve işlendiği 55 m2'den oluşan 2 adet Royal Süit Small odada; balkon, Tv, telefon, kasa, küvet, saç kurutma makinası, tuvalet, minibar, bornoz, banyo malzemeleri, çarşaf, havlu, uyandırma servisi.

Otelimizde tüm detayların konforunuz için düşünüldüğü ve işlendiği 65 m2'den oluşan 4 adet Royal Süit Medium odada; balkon, Tv, telefon, kasa, küvet, saç kurutma makinası, tuvalet, minibar, bornoz, banyo malzemeleri, çarşaf, havlu, uyandırma servisi.

Otelimizde tüm detayların konforunuz için düşünüldüğü ve işlendiği 75 m2'den oluşan 2 adet Royal Süit Large odada; balkon, Tv, telefon, kasa, küvet, saç kurutma makinası, tuvalet, minibar, bornoz, banyo malzemeleri, çarşaf, havlu, uyandırma servisi.

Bağlantılı oda alternatifinin de bulunduğu otelimizde özellikle kalabalık nüfusa sahip ailelerimiz ihtiyaca yönelik bir konfora sahip olabilirler. İki ayrı odanın birlikte kullanılmasıyla sunulan Connection Oda hizmetimizde bağlantılı odalar isteğe bağlı olarak kendi taraflarından kilitlenebilmekte, ayrı olarak da kullanılabilmektedir. Tüm odalarımızda standart olan tv, telefon, kasa, küvet, saç kurutma makinası, tuvalet, minibar, bornoz, banyo malzemeleri, çarşaf, havlu, uyandırma servisi ve Wi-Fi hizmetleri Connection Odalarımızda da bulunmaktadır.

Toplamda 10 adet bulunan ve 2+2 kişinin konaklama yapabildiği Havuzlu Villalarımızda otelimize ait tüm standart hizmetlerimizi sunuyoruz. Diğer odalarımızın aksine Villalarımızın içerisinde 2metrex2metre ebatlarında 1 metre derinliğinde ekstra havuzlarımız bulunuyor.

8 adet bulunan toplamda 3+1 kişinin konaklama yapabildiği alternatif odamız olan Clup Odalar’da standart hizmetlerimizi sunuyoruz. Standart odalarımızın aksine bu odalarımızda yetişkin-çocuk farkı gözetmiyoruz.

Bilgilendirme


Yapmış olduğunuz seçimler uygun oda fiyatlandırması bulunmadığı için kayıt listelenmedi. Kriterlerinize uygun rezervasyon bilgisi almak için lütfen +90 358 225 00 20 numaralı telefonu arayarak bilgi isteyiniz.

Kampanyalar


  • {{item.aciklama}}

Şartlar


  • {{item.aciklama}}