LİFE RESTORAN

Geleneksel Türk ve dünya mutfaklarının tecrübeli mutfak ekibimiz tarafından sizlere sunulduğu açık büfe restoranımızda her türlü damağa uygun lezzetler hazırlanmaktadır. Süt ve süt ürünlerinin tamamını FİMAR Holding’in kendi alt yapısındaki Bakraç firmasından sağlandığı mutfağımızda ayrıca her ürün ve üretim prosesi Helal Otorite kontrolünde temin edilmektedir. Hijyenik koşullarda, İslami usullere uygun hazırlanan menümüzde aradığınız lezzeti kolaylıkla bulabileceksiniz.
Fimar Life Termal Resort Hotel ruhunuza dokunan atmosferi ve sağlık sunan termal sularına ek olarak, % 100 organik BAKRAÇ ürünleriyle damak tadınıza da hitap ediyor. Tecrübeli mutfak ekibimiz tarafından hazırlanan Türk ve dünya mutfaklarından örnekleri helal şekilde sizlere hazırlayan Fimar Life Termal Resort Hotel ihtiyaç duyduğunuz her ürünü en taze ve kaliteli şekilde sunuyor. Burada aradığınız her lezzeti ayrıcalıklı şekilde bulabilirsiniz.
2010 yılında % 100 organik ürün felsefesiyle Amasya’da kurulan Fimar Tarım ve Hayvancılık LTD. ŞTİ’ye ait süt ürünlerinin servis edildiği ve yemeklerin hazırlanmasında kullanıldığı otelimizde benzersiz tatlar sizleri bekliyor.
ÖNCEKİ SONRAKİ

ÖN REZERVASYON İÇİN TIKLAYINIZ